ניהול רשתות חברתיות

בשנים האחרונות הרשתות החברתיות תפסו תאוצה עצומה. כיום, כמעט ולא ניתן למצוא אדם שלא משתף תמונות, תוכן, סרטונים וסטוריז ברשת חברתית אחת לפחות.

הקהל הרחב וההזדמנויות העסקיות שנמצאות ברשתות החברתיות הובילו לכך שהעולם העסקי נכנס לזירה החברתית והפך את הרשתות החברתיות לכלי חשוב ומיידי של מכירות ושירות.

בגלל הפופולריות של הרשתות החברתיות והאפיק שהן פתחו לקהלים חדשים, גופים עסקיים רבים מתחזקים נוכחות ברשתות החברתיות. אנו מבינים את הפוטנציאל העסקי האדיר שטמון ברשתות החברתיות, על אף שהרבה בעלי העסקים נכנסו לבימת הפייסבוק והאינסטגרם, מאוד קל ללכת לאיבוד בעולם התוכן של הרשתות החברתיות שמותאמות לשיתוף תוכן אישי ופחות עסקי ופרסומי.

לכל רשת חברתית מהות, שפה, תרבות וקודים חברתיים משלה, המומחיות שלנו היא לדעת כיצד לנצל באופן נכון ומותאם לצרכי הלקוח את המאפיינים של כל רשת חברתית לצורך קידום העסקים של הלקוחות שלנו.

על מנת לנהל ולהתנהל נכון ברשתות החברתיות, פיתחנו כלים חדשניים שמסייעים לנווט בין הפלטפורמות השונות, לשתף ולסנכרן תכנים ובעיקר לשפר את תוצאות הקמפיינים ולמקסם את ההצלחה שלך בעולם הדיגיטלי.

ניהול דף פייסבוק

ניהול דף פייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה בעולם עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים. פייסבוק הוקמה בשנת 2006 ומאז הפופולריות שלה רק עולה. אפשר לומר שפייסבוק היא המגרש המרכזי, בעצם האמא של הרשתות החברתיות.

לפייסבוק מערכת פרסום וקידום עמודים עסקיים מאוד משוכללת שמאפשרת לבצע קמפיינים שיווקיים באופן ממוקד. הפלטפורמה של פייסבוק מאפשרת הגעה לכמות עצומה של קהלים מותאמים אישית לעסק שלך.

הפרסום העסקי של פייסבוק מתאים עבור כל בעלי העסקים, מהקטן ביותר ועד לתאגידי ענק. אם נוציא מן המשוואה את הקידום הממומן בפייסבוק, היתרון המשמעותי מוענק דווקא לעסקים הקטנים שיכולים לנצל את מערכת השיווק שלה ולשחק במגרש של הגדולים באופן שיוויני.

אנו פיתחנו כלים ושיטות ניהול רשתות חברתיות ייחודיות לנו, אשר מבצעות ניתוח מלא של מאפייני העסק שלך בהתאמה למאפיינים של כל רשת ורשת בכדי למקסם את ההצלחה שלך. ניתוח נכון של מאפייני הפייסבוק יחד עם ניהול מקצועי שוטף של דף עסקי והכמות העצומה של המשתמשים בפייסבוק מאפשרת הגעה לחשיפה מקסימלית עבור העסק שלך.

ניהול עמוד אינסטגרם

ניהול עמוד אינסטגרם

אינסטגרם היא רשת חברתית עם כ-700 מיליון משתמשים פעילים בחודש. אינסטגרם הוקמה בשנת 2010 וכיום היא חברת בת של פייסבוק. אינסטגרם בשונה מפייסבוק שמה דגש על ויזואליות ומתמקדת בשיתוף תמונות וסרטונים. רשת האינסטגרם מזוהה בעיקר עם תחום האופנה ותעשיית הטיפוח.

לשיווק באינסטגרם יש יתרונות רבים, כאשר הבולט שבהם הוא הגישה הבלתי מוגבלת לקהלים צעירים. כמו כן, לאינסטגרם ממשק נגיש ונוח לשימוש שמאפשר להציג לא רק מוצרים ושירותים אלא גם את אנשי הצוות והתרבות שעומדים מאחורי העסק עצמו. גם הזמינות של האפליקציה במכשירים הניידים מהווה יתרון מכיוון שהיא מאפשרת לעוקבים להיות מעורבים יותר עם המותג העסקי באופן ישיר.

אינסטגרם נחשבת לרשת החברתית הפופולרית ביותר לשיתוף תמונות. באופן טבעי, פרסום באינסטגרם הוא בגדר חובה עבור בעלי עסקים בתחום האופנה, היופי והויזואליות. עם זאת, עסקים ומותגים רבים שלא נמנים עם תעשיית האופנה משתמשים בשיווק באינסטגרם בגלל הפופולריות הרבה שלו ואפשרויות החשיפה לקהלים שונים וצעירים.

אנו מקדמים עמוד אינסטגרם בצורה אורגנית על ידי תחזוקה נכונה וגם באמצעות פרסום ממומן באינסטגרם בהתאם לציפיות ולרצונות של הלקוחות שלנו. אז בין אם אתה מתחום האופנה או לא, אנו יודעים לבנות עבורך עמוד אינסטגרם מותאם אישית שיביא למינוף העסק שלך בזירת האינסטגרם. בעזרת כלים נכונים וידע שנצבר ממחקר רשתות חברתיות אנו יכולים ליצור עבורך קמפיינים שיווקיים שיפתחו את הדלת לקהלים חדשים מעולם האינסטגרם.

ניהול פרופיל לינקדין

ניהול פרופיל לינקדין

הלינקדין היא רשת חברתית המבוססת על יצירת קשרים עסקיים ומקצועיים בין משתמשיה. נכון ל-2018 רשומים לרשת החברתית לינקדין כ-500 מיליון משתמשים. 
הרשת מאפשרת למשתמשיה ליצור פרופיל אישי בו הם יכולים להציג את נסיונם המקצועי וליצור קשרים עם משתמשים אחרים על מנת לקדם קשרים עסקיים או מקצועיים, לגייס עובדים ולמצוא אפשרויות העסקה או שותפויות עסקיות. 
אחד היתרונות של הפרסום בלינקדין היא העובדה שלינקדין מציעה את האפשרות הטובה ביותר לפלח קהלי יעד לפי העיסוק המקצועי שלהם. למצוא אנשי מקצוע ישירות לפי התפקיד של כל אחד. הפרסום בלינקדין מציע אפשרויות מיקוד מדויקות הרבה יותר בהשוואה לפייסבוק ורשתות אחרות. עבור בעל עסק, הפרסום בלינקדין מאפשר למצוא קהל ספציפי של לקוחות פוטנציאליים העונה למוצרים ושירותים התואמים את העסק. כל אלו מקנות לה את היכולת הייחודית שלה בזירת השיווק העסקי.

עבור חברות, עסקים, ארגונים, נושאי תפקידים בכירים או אנשי מקצוע מתחומים שונים, השיווק בלינקדין יכול להיות פתרון טוב עבורם.

החל מתחילת שנת 2019 שודרג ממשק הפרסום בלינקדין ובדומה לפייסבוק וגוגל, מציג עכשיו תהליך יצירת קמפיין מבוסס מטרה. הדבר חתם סופית את כניסתה של לינקדין אל תוך עולם העסקים. אנו יכולים להעלות קמפיינים, ליצור מודעות לידים, לקדם פוסטים, לעקוב אחר משתמשי לינקדין המבקרים באתר ולדעת במה הם עוסקים ואיפה הם עובדים.

ניהול נכון של רשתות חברתיות עם ADMEDIA

הגדרת קהל יעד בפייסבוק/אינסטגרם

הגדלת קהל היעד

אנו נאפיין את קהל היעד המתאים לדף העסק שלך. בהתאם לפילוח מדויק של קבוצות משתמשים, ניצור אסטרטגיה שיווקית שתוביל לחשיפה לקהלים חדשים. התנועה החדשה אשר מגיעה מהרשתות החברתיות מגדילה את מספר העוקבים ואת קהל הלקוחות הרלוונטי ביותר לך. 

פרסום בפייסבוק

חיזוק המותג

אנו ניצור תוכן שידגיש את הייחודיות של העסק שלך, יעודד מעורבות ושיתופי פעולה עם לקוחות על ידי לייקים, תגובות ושיתופים. נגבש אסטרטגיה שיוווקית שתדבר את שפת המותג על ידי ניהול שוטף הכולל העלאת תכנים, תמונות ושיווק בקמפיינים אורגנים וממומנים כאחד.

תחזוק רשת חברתית

עדכון שוטף ותחזוקה

תחזוקה של דפים עסקיים בפייסבוק, עמודי אינסטגרם ופרופיל לינקדין כוללת: העלאת פוסטים בעקביות בהתאם לתכנית העסקית שנבנתה אישית, כתיבה והזנה של תוכן, שיתופי תמונות, שיתופי תכנים וקישורים שמגבירים את המודעות למותג שלך. זמינות ומתן פתרונות ותמיכה עד תוצאות רצויות.

מה מקבלים בניהול רשתות חברתיות עם ADMEDIA?

מיתוג לדף פייסבוק/אינסטגרם

חיזוק המותג

הגברת המודעות למותג על ידי עידוד מעורבות וניהול שוטף הכולל העלאת פוסטים, שיתופי תמונות ותוכן רלוונטי המציג את מאפייני העסק שלך.

תנועה מרשתות חברתיות

ערוץ לקוחות חדש

חשיפת המותג שלך לקהל חדש ברשתות החברתיות ויצירת מעורבות עם העסק שלך. הגדלת מספר העוקבים ושיתופי פעולה עם מובילי דעת קהל.

אינטגרציה לשיתוף ברשתות חברתיות

אינטגרציה

חיבור בין האתר העסקי שלך לעמודים ברשתות החברתיות על ידי שיתוף תכנים, קישורים ותוכן שיוביל למקסום החשיפה אל קהל היעד.

ניהול פרופיל רשתות חברתיות

תחזוקה וניהול פרופיל

בניית תכנית עסקית שתכלול עדכונים שוטפים בהתאמה אישית ללקוח. תחזוקה של דף עסקי בפייסבוק, עמוד אינסטגרם ופרופיל מקצועי בלינקדין.

כתיבת תוכן ומודעות שיווקיות לרשתות חברתיות

תוכן מקורי מותאם אישית

כתיבה והזנה של תכנים מתאימים המציגים את התרבות והמאפיינים של כל רשת חברתית. יצירת פוסטים ייחודים המניעים לפעולה.

עידוד מעורבות ברשתות חברתיות

יצירת מעורבות

יצירת קשרים ארוכי טווח עם לקוחות פוטנציאליים על ידי לייקים, שיתופים ותגובות. הפקת קמפיינים לאיסוף לידים ופניות להגדלת המכירות.

שאלות נפוצות

המחיר תלוי במידת ההשקעה של הלקוח שלנו. האם אתה מעוניין בקידום ממומן ברשתות החברתיות שדורש תקציב עבורם מעבר לעבודה שלנו. המחיר גם תלוי ברמת המעורבות שהלקוח מעוניין, כלומר, כמות ותדירות הפוסטים והשיתופים. גם להתאמה אישית יש חלק במחיר מכוון שהניהול מותאם פר לקוח. ישנם עסקים שעבורם נדרש יותר זמן והשקעה בכתיבת תוכן מקורי ואיכותי ויש עסקים ששמים דגש על ויזואליות ומספקים את התוכן לבד. זה משתנה מלקוח ללקוח.

כן. אבל אנחנו ממליצים לבנות אתר מכיוון שאר עסקי הוא הבסיס להכל. האתר משמש למכירת מוצרים ושירותים והוא יכול לספק מקום לחשיפת תוכן רב. כך למשל, עבור עסק שמנוהל אך ורק ברשתות החברתיות אין בסיס שאליו הוא יכול להעביר את התנועה, מה שדורש מבעל העסק לקבל פניות אך ורק דרך הפלטפורמה החברתית. כמו כן, עסק שמנוהל ברשתות החברתיות ללא אתר בסיס נתפס כפחות מקצועי בעיניי לקוחות.

הזירה של הרשתות החברתיות היא הטרנד החם בשנים האחרונות והפופולריות של הרשתות החברתיות רק עולה. פייסבוק היא הרשת החברתית העיקרית עם למעלה 3 מיליארד משתמשים. הרשת החברתית מהווה ערוץ תנועה חשוב נוסף של לקוחות פוטנציאליים עבור העסק שלך. אז אם אתה מעוניין להגדיל את החשיפה ואת קהל הלקוחות, באמצעות הזירה החברתית, פתיחת דף פייסבוק עסקי היא בהחלט הכרחית.

לכולנו יש פרופילים אישיים ברשתות החברתיות ורובנו יודעים לתפעל אותם ברמה הבסיסית. אנו יכולים לנהל את הפרופילים העסקים שלך ברשתות החברתיות בצורה המקצועית ביותר. יש לנו את הכלים והידע עבור ניהול נכון וניסיון בלהגיע לתוצאות רצויות.

🥳LETS GET SOCIAL