אודות

ADMEDIA הוקמה בשנת 2017 על ידי זוג שותפים חובבי מחשבים, בלשון המעטה, שחיים ונושמים את עולם האינטרנט והטכנולוגיה.
ADMEDIA הוקמה במטרה לספק שירותי בנייה וקידום של אתרים, בהתאם לכך, בראשית הדרך, עיקר עבודתינו הייתה פיתוח ועיצוב של אתרים עבור בעלי עסקים קטנים וקידומם במנוע החיפוש של גוגל.

אט אט משפחת ADMEDIA התרחבה לצוות מומחים בתחומים שונים ורבים הקיימים באינטרנט. מעבר לצוות השותפים הראשוני, בעל הוותק והמומחיות בתחום הקידום האורגני והפרסום הממומן, הצטרפו אלינו אנשי שיווק המתמחים בניהול רשתות חברתיות ובניית פרופילים, אליהם נוספו צוות מומחים לכתיבת תוכן עסקי, מעצבים גרפיים, וגם אנשי פרסום שעוסקים בקידום תדמיתי עבור עסקים, אנשי מקצוע ואפילו עבור אנשים פרטיים.

כיום ADMEDIA היא סוכנות שיווק דיגיטלית שמספקת שירותי פרסום וקידום בכל תחום אפשרי בקשת הרחבה של העולם הדיגיטלי.
אז מה הם השירותים אותם אנחנו מספקים?

  • שירותי פרסום – קידום תדמית ויצירת נוכחות דיגיטלית. כתיבה ובנייה של תכנית עסקית להגדלה או למיקסום החשיפה ברשת. בניית מיתוג או פיתוח מותג קיים, ויראליות, שיווק וכתיבת תכנים ויצירת לוגו.
  • בניית אתרים – פיתוח ועיצוב דפי אינטרנט בוורדפרס, בעלי תוכן איכותי ומותאם ספציפית למטרות של המפרסם.
  • קידום אורגני – SEO – שיפור דירוג המיקום של עמוד העסק במנוע החיפוש של גוגל. ­
  • קידום ממומן – PPC – עיצוב ופיתוח של מודעות גוגל המופיעות במנוע החיפוש.
  • ניהול רשתות חברתיות – בנייה, עיצוב, ניהול ושיווק של פרופילים ברשתות החברתיות הבולטות.
  • בניית עמודים עסקיים בפייסבוק וקידומם בהתאם לשיטות השיווק של פייסבוק.
  • ניהול דפי אינסטגרם בתוספת דגש על בעלי העסק ולא רק של המוצרים והשירותים.
  • בניית פרופיל מקצועי בלינקדאין שמשרת את מטרות הלקוח.


למה לבחור בנו? ADMEDIA היא חברת פרסום דיגיטלית שעובדת בשיטה של התאמה אישית לצרכי הלקוח. המומחיות שלנו היא הבנת הייחודיות של כל לקוח ומטרותיו. פתחתנו צורת עבודה שמבוססת על מתן יחס אישי ופעילות מתמדת מול הלקוחות. השיטה שלנו מאפשרת לתת זמינות תמידית ומענה מהיר ללקוחותינו עד למציאת הפתרונות האפקטיביים ביותר.

ADMEDIA מושתתת ופועלת על פי עקרונות של עמל, התמדה, יצירתיות ותשוקה. אנחנו מאמינים שהצלחה אמיתית והישגים משמעותיים מתקבלים רק לאחר עבודה מקצועית וממושכת. אנחנו מעניקים ליווי אישי ועדכונים שוטפים כאשר השלב הראשון הוא בניית תכנית עסקית שממקסמת את ההתאמה בין השאיפות והרצונות של הלקוח למציאות. התכנית כוללת תכנון אסטרטגיית שיווק מתאימה ובחירת הכלים הנכונים ביותר עבור הלקוח על מנת לקדם את העסק שלו בעולם המקוון. באמצעות מחקר מקיף אודות התחום בו נמצא העסק, בדיקת סטטוס השוק והמוצרים או השירותים שהלקוח שלנו מספק בענף, בחינת מתחרים ועמדת לקוחותינו מולם מאפשר לנו להבין בדיוק מה עומד בין הלקוח שלנו להצלחה טוטאלית. ההכנסות והרווחים של עסק משתנים בהתאם לשינויים בשוק, לתחרות ואף לרוח התקופה.

על מנת להגיע לתוצאות טובות ולשמור עליהן לאורך זמן לא מספיק להרוויח, אלא צריך להצליח. ADMEDIA אתכם מההתחלה ועד ההצלחה. אנחנו פשוט אוהבים לעשות את זה וזה יוצא לנו הכי טוב.